MISCELLANEOUS / Toys / Doll 10143354
nr 1014 3354
DOLL
med skinnben, height: 60 cm, wear, damages.
med skinnben, höjd: 60 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 200
Monday January 25 2016
at 18:45:33
150 kr
DOLL
Condition: slitage, skador
nr 1014 3354
DOLL
med skinnben, höjd: 60 cm
Condition: slitage, skador
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 200 |
Monday January 25 2016 |